7 واحد آموزشی همزمان با هفته دولت در بیرجند افتتاح می‌شود

علی ناصری درحاشیه بازدید از دفتر خبرگزاری تسنیم در خراسان جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بیرجند اظهار داشت: با توجه به اینکه شهرستان بیرجند یکی از شهرستانهای خراسان جنوبی است که بیشترین کمبود مدارس  رادارد در این راستا با تلاش و پیگیری‌های صورت گرفته در هفته دولت 5 مدرسه، 2 سالن چند منظوره، 22 کلاس درس افتتاح شود.

وی افزود: 5 مدرسه و دو سالن چند منظوره با متراژ 2 هزار و 380 مترمربع و اعتبار 3 میلیارد و 600 میلیون تومان اعتبار افتتاح می‌شود. علاوه بر این تعداد، قرار است تا ابتدای سال تحصیلی هم  دو مدرسه دیگر افتتاح و به تعداد مدارس شهرستان بیرجند افزوده و کمبود‌هایی که در سطح شهرستان وجود دارد  جبران شود.

فرماندار شهرستان بیرجند افزود: اعتبار مدارس و سالن چند منظوره که قرار است در هفته دولت در شهرستان افتتاح شود یک میلیارد تومان از محل اعتبارات ملی، 267 میلیون تومان از بودجه شهرستان و یک میلیارد و670 میلیون تومان از کمک‌های خیرین است.

وی در پاسخ  به سئوال خبرنگار تسنیم مبنی بر تعامل بیشتر دستگاه‌های اجرایی شهرستان با خبرنگاران اظهار داشت: برنامه داریم تا در راستای اطلاع‌رسانی بیشتر به مردم از خدماتی که دستگاه‌های مختلف شهرستان دارند، بتوانند همکاری خود را با خبرنگاران  بیشتر کنند و امسال برنامه‌های خوبی را در این راستا دنبال خواهیم کرد.

شما ممکن است این را هم بپسندید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *